Saç Ekimi Merkezleri - Saç Ekimi Fiyatları

istanbul_sac_nakil_merkezi.png
5.00 (6 yorum)

İstanbul Saç Nakil Merkezi

Saç ekimi günümüzde en çok uygulanan estetik uygulamalarından biri olup çok fazla saç ekim
merkezi mevcuttur. Hal böyle olunca saç ekimi merkezi araştırmaları biraz kararsızlıklara yol
açmaktadır. Bu yüzden kafa karışıklığına son vermek en uygun fiyata saç ekimi yapmak için yola
çıkmış bulunmaktayız.

Saç ekiminin dünyada en çok yapılan ülkesi Türkiyedir ve Türkiye saç ekiminde dünyanın en
gelişmiş ülkesidir. Türkiyede hemen hemen bütün illerde saç ekimi yapılır hale gelsede bu saç
ekim merkezlerinin en yoğun olduğu ilimizde İstanbul’dur. İstanbul saç ekimi konusunda en iyi
hizmeti sunan ve en iyi teknoloji ile saç ekimi yapan bir merkez konumundadır.
Aslında İstanbul’da çok fazla saç ekim merkezi olması sayesinde saç ekimi fiyatlarıda eskisi kadar
pahalı değildir. Ayrıca bu sayede istanbul hem ucuz saç ekimi hemde kaliteli saç yaptırmak için en
ideal şehir konumundadır. Zaten hem ucuz saç ekimi ve hemde kaliteli saç ekimi sayesinde
dünyanın yaklaşık 100 ülkesinden sadece saç ekimi için ülkemiz tercih edilir hale gelmiştir.
İstanbul saç nakil merkezi olarak İstanbul’da bulunan saç ekim merkezleri ile aramızda en bariz
farklarımız ise şunlardır;

 1. En ucuz saç ekimi işlemini yapmak,
 2. En iyi sonuçların alınacağı kaliteli saç ekimini yapmak,
 3. Tek seansta maksimum saç ekimini yapmak,
 4. Garantili saç ekimi yapmak,
 5. Her şey dahil sitemde saç ekimi yaparak ekstra para ödemenizi önlemek,
 6. Saç ekiminde %100 memnuniyet sağlamak,
 7. Sakal ekimi ve Kaş ekimlerini de en uygun fiyata yapmak,
 8. Türkiye’nin en sevilen ve tercih edilen saç ekim merkezi olmak,
 9. Herkesin bizleri saç ekiminde örnek alacağı bir saç ekim merkezi olmak,
 10. Tüm saç ekim misafirlerimiz le dost olarak onların referanslarımız olmasını sağlamak,

 

Biz İstanbul Saç Ekim ve Nakil Merkezi olarak dünyanın en gelişmiş saçlandırma yöntemlerini ve
teknolojilerini takip eden ve sadece %100 olumlu sonuçları olduğuna inandığımız yöntemleri saç
ekiminde en tecrübeli saç ekim uzmanlarıyla yapmaktayız. Saç ekiminden beklentilerin ne
olduğunu bilen doğal görünümlü ve yoğun saç ekimi konusunda tecrübeli saç ekimi uzmanlarımız
ile bizler saç ekiminde farkımızı ortaya koyarken sizlerde bu mükemmel değişimin keyfini sürmek
ve gençliğinize yeniden dönmeminin mutluluğunu yaşamanızı sağlamaktayız.
Saç ekimi, kaş ekimi, sakal ekimi hakkında ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi için web sitemizi
ziyaret edebilir dilerseniz ücretsiz saç analizi yaptırmak için saç ekim merkezimize gelebilirsiniz.
Geç Kalmayın, Genç Kalın…. İstanbul Saç Nakil Merkezi

Saç Ekim Fiyatı
3,000 ve6,000
11143628_1028566977175941_3640119618130127699_o.jpg
4.60 (5 yorum)
0532 068 71 030532 068 71 03

ArenaMed Saç ekimi merkezi olarak, Serkan Aydın önderliğinde, saç ekimi konusunda senelerden bu yana benimsediğimiz kalite çizgimiz sayesinde, tecrübeli sağlık kadromuz aracılığıyla binlerce saç ekimi operasyonunu başarıyla gerçekleştirmiştir.

İstanbul Akasya’da bulunan Arenamed saç ekimi merkezi, saç ekiminde FUE yöntemini kullanmakta, hastalarının öznel ihtiyaçları doğrultusunda beklentilerinin sağlanmasını birincil öncelik olarak belirlemektedir.

Arenamed saç ekimi merkezi, saç yapılarının ve estetik beğeni kapasitelerinin birbirlerinden farklı olduğunun bilinciyle kişiye özel hizmet anlayışını benimsemiştir. İyi ve başarılı bir saç ekimi operasyonu için öncelikli koşul, kişinin öznel isteklerini yakalayarak en doğrusunu en iyi şekilde gerçekleştirmektedir.

Tek seansta kaç greft ekildiğinden çok, ekilen greftlerin ne kadar iyi göründüğüyle ilgilidir.Ekim olduğu anlaşılmayan bir saç çizgisi şekli elde etmektir. Bütün cerrahi operasyonlarımız, tam teşekküllü hastane ortamında ve steril koşullarda yapılmaktadır. Cerrahi ekibimizde plastik cerrahlarımız ve  hemşirelerimiz görev yapmaktadır.

Arena Med Saç Ekimi olarak en son teknolojik gelişmeleri takip ederken, bilimsel araştırmalarımızı da Merkezimizin bünyesinde yapmaktayız. Kongre ve seminerlerde çok sayıda yazılı ve sözlü bildirilerimizin yanı sıra, uluslararası ve ulusal dergilerde yayınlanmış çok sayıda makale ve yayınlarımız bulunmaktadır.

Saç Ekim Fiyatı
5,892 ve5,892
hairsix-logo.png
4.40 (5 yorum)

Hairsix Saç Ekimi Uygulamaları; yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere saç ekimi yöntemleri, yeni teknik ve teknolojiler, kayda değer sağlık örgütlerinin konu ile ilgili yaptığı sempozyum ve çalışmaların ışığında, spesifik bir deneyim ile

 • Saç ekimi,
 • Saç sıklaştırma ekimi,
 • Sakal ve bıyık ekimi,
 • PRP ve saç mezoterapisi gibi

hem erkeklerde hem de kadınlarda uygulanabilecek saç tedavi ve çözümlerini uygulamaya koymaktadır.

Sağlık sektörünün her alanında olduğu gibi saç ekiminde de teknolojiyi ve yenilikleri önceden takip etmenin başarı, zaman ve maddiyat açısından ne kadar önemli olduğunu biliyor özellikle saç ekimi gibi yoğun çalışmaların yapıldığı  sürekli olarak gelişime açık bir alanda dünya standartlarına uygun ve iyi hizmet vermeyi birinci önceliğimiz olarak belirliyoruz.

Hairsix saç ekimi merkezi olarak hastane ortamında, doktor eşliğinde ve saç ekimi ekibimizle birlikte operasyonları olması gereken ideal şartlarda gerçekleştiriyoruz.

 

Saç Ekim Fiyatı
6,000 ve10,000
logo-ew-tr.png
2.88 (4 yorum)
444 3 789444 3 789

Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu, İstanbul’da, Bahçelievler ve Altunizade bölgelerinde 4 şubesi ile faaliyet gösteren estetik ve plastik cerrahi konusunda branşlaşmış bir sağlık kuruluşudur. 2014 yılında, Altunizade’de hizmete giren Estetik Cerrahi Kompleksi ile yatırımlarına devam eden Esteworld, Türkiye’de yüksek bir ivme ile gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, ülkemizin temsilini en iyi şekilde yapacak anlayışla sunma amacındadır.Türkiye geneli dışında, 100’ün üzerinde ülkeden hastaya hizmet veren Esteworld, Avrupa’nın da sadece estetik konusunda branşlaşmış sayılı sağlık gruplarından biridir.

Saç Ekim Fiyatı
5,000 ve10,000
sacekimsanati_logo_st.png
4.63 (4 yorum)

Saç Ekiminde Kişiye Özel Tasarım bir çok kişinin saç ekimini memnuniyet ile sonlandırmasıdır.Saç ektirecek hastalarda ulaşılmak istenen hedef doğal ve gür bir saçtır. Bu hedefe ulaşmak için de kişinin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda, yaşa, saç tipine, sağlık durumuna ve kayıp saç miktarına uygun olarak kişiye özel tasarım yapılır.

HairNeva Saç Ekim Merkezi, başarılı bir saç ekimi için öncelikli olarak saç ekimi tasarımının doğru bir şekilde planlanması gerektiğine inanan, hasta memnuniyeti öncelikli bir saç ekimi kliniğidir.
HairNeva Saç Ekimi Merkezi, Dr. Ahmet Günay ve  Op. Dr. Güncel Öztürk önderliğinde İstanbul Nişantaşı’nda son derecek özenli hazırlanmış bir saç ekimi kliniğinde hizmet vermektedir.

Hairneva saç ekiminin anlamını saç tasarımı ve sanatın birleşimi olarak tanımlar.
Uluslararası bir klinik olan hairneva saç ekimi merkezi, yurtdışı ve yurtiçinden gelen hastaları ağırlamaktadır.
Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Güncel Öztürk’ün liderliğinde oluşturulan bir ekip ile operasyonlar gerçekleştirilmektedir.
Hairneva saç ekimi ekip lideri ve saç ekim uzmanı Metin Al, saç ekimi alanında 6 yıllık tecrübeye sahiptir.

Saç Ekim Fiyatı
7,909 ve10,000
bogazici-tip-merkezi.jpg
3.25 (4 yorum)

BOĞAZİÇİ TIP MERKEZİ,  SAÇ EKİMİ  VE  BURUN ESTETİĞİ AMELİYATI  gibi tüm estetik amaçlı operasyonlar konusunda ülkemizin öncü ve saygın merkezlerinden olup, 15 yıldır  yurt içi ve yurt dışından binlerce insana  saç ekimi,cerrahi ve medikal estetik ile  genel  sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

SAÇ EKİMİ İŞLEMLERİ ,bünyemizde görev yapan sağlık personeli  ve  Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Telefonunuzu bize iletmeniz halinde, saç ekimi ile ilgili ekip arkadaşlarımız her türlü sorunuzu cevaplandırmak için sizi arayacaklardır. Arzu ederseniz; ekip arkadaşlarımız plastik cerrahlarımızla ücretsiz bir randevu da ayarlayabilecektir.

Boğaziçi Tıp Merkezi’nin hizmetleri ile ilgili ayrıntılı bilgi edinmek amacı ile, bize iletişim numaralarımızdan 24 saat ulaşabilirsiniz.

Saç Ekim Fiyatı
2,000 ve7,000
medical-park.png
4.83 (3 yorum)

Saç dökülmesi, günümüzde erken yaşlarda başlayan önemli bir sorundur. Saçların incelmesi ve ön saç çizgisinin gerilemesi şeklinde başlayan saç dökülmesinde ana faktör; erkeklerde genetik, kadınlarda ise hormonal sebepler ve bazı hastalıklardır. Tıp dilinde “Alopecia” diye adlandırılan saç dökülmesinin çok çeşitli nedenleri vardır.

Ortalama günde 50-100 tel arası saç dökülmesi normal sayılır. Günde 100 telden fazla saç dökülmesi veya yeni çıkan saçların eskisine göre daha cansız, ince olması “bir sorun var” anlamına gelebilir. Tüm canlılar gibi, saçlarımız da doğar, büyür ve (ölür) dökülürler. Kafamızdaki saçların yaklaşık %90’ı büyüme evresindedir. Bu dönem 1-6 yıl arasında değişiklik gösterir. Geri kalan saçlar ise duraklama evresindedir ve bu evrede dökülürler. Bu doğal süreçten de anlaşılacağı üzere, saçlarımız 3–4 yılda bir mutlaka dökülürler ve yerine yenileri çıkar. Bu dökülme, mevsimlere bağlı olarak artar ya da azalır.

Saç Ekim Fiyatı
3,500 ve8,500
isvec-klinik-logo-min.png
3.50 (3 yorum)

İsveç Klinik, müşteri memnuniyetine odaklanarak, “Sağlıkla büyüyoruz” anlayışıyla Türkiye’de yepyeni bir sistemle size sağlık turizminin kapılarını açıyor. Sağlık Turizmi alanlarında her türlü hizmeti profesyonel bir ekip, alanında uzman kurum, doktor ve kuruluşlarla sizlere sunuyor. Öncelikli olarak bölgemizin ve ülkemizin sağlık turizmi adına verdiği hizmetlerle kendine dünya ülkelerinde yer açan İsveç Klinik, Türkiye’deki sağlık rehberiniz olacaktır.

Bir çok ülkede uygulanan tedavi hizmetlerinde ortaya çıkan yüksek maliyet, bekleme süreleri vb. sorunlar sağlık sektörünün ülkeler arası dağılımına yol açmıştır. Sağlık anlamında geliştirilen ve ülkeler arası gerçekleştirilen bu hizmetler hastalar açısından alternatif seçenekler oluşturmuştur. Dünyada gerçekleştirilen tüm bu gelişmeler nezdinde sizler adına sağlık turizminde yepyeni bir başlangıç yaptık.

İsveç Klinik, konaklama, medikal hizmetler, size uygun fiyat ve seyahat programlarıyla, farklı alternatifleriyle, size bir telefon kadar yakın. 0212 215 55 35 numaralı telefonu aradığınız andan itibaren her dilde bilgili, turizm ve sağlık alanlarında kendini geliştirmiş personellerimiz sizlere yardımcı olacaklardır.

Türkiye’nin en modern ve kaliteli, teknolojik alt yapı olarak kendini geliştirmiş olan çok özel hastaneleri ve alanlarında uzman doktorları ile sağlığınıza doğru emin adımlar atmış olacaksınız. Onayladığınız seyahat programı dâhilinde havalimanından karşılanacak, otelinize yerleştirilecek, isterseniz size özel tercüman hizmeti ve sağlık kuruluşlarında gerekli hizmetleri uzman rehberliğimiz doğrultusunda eksiksiz olarak alacaksınız.

Saç Ekim Fiyatı
4,000 ve10,000
logo.png
5.00 (3 yorum)

Estemylife’da yaklaşık 50’ye aşkın plastik cerrahi hizmeti bulunuyor,operasyon grubuna özel alanında uzman hekimlerimiz ve JCI belgesine sahip hastanemiz ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Saç Ekim Fiyatı
6,423 ve7,386
medklinik.jpg
4.67 (3 yorum)
MEDKLİNİK olarak biz Saç Ekimi, Medikal Estetik, Alternatif ve Holistik Sağlık alanlarında hizmet vermekteyiz. Teknolojik anlamda donanımlı alt yapımız ve yıllar içinde edindiğimiz tecrübemizle güncel bilgiler ışığında, danışanlarımıza ayrıcalıklı hizmet vermeyi görev edinen bizlerin amacı; Yüzde Yüz Hasta Memnuniyeti ni sağlamaktır. Vizyonumuz; Güçlü bir marka olarak kalite ve standartlardan ödün vermeden sektörde ki gelişmeleri yakından takip eden, sürekli yenilenen ve alanında ilklerden olmayı hedefleyen MEDKLİNİK ‘i dünya markası yapmaktır.Kadromuz tecrübesini kanıtlamış hekim ve alanında uzman teknik ekipten oluşmaktadır.Saç sorunlarında estetik uygulamaların ciddi bir işlem olduğunun, işlem öncesi, işlem ve işlem sonrası yakın takip gerektirdiğinin bilinci ve ciddiyeti ile hareket ediyoruz.İşlemlerimizi hastane ortamında gerçekleştiriyoruz.DHI (Direct Hair Implant) gibi Saç ekiminde kullanılan yöntemlerdeki gelişmeleri yakından takip ederek daha doğal ve başarılı sonuçları hastalarımıza sunmaya gayret ediyoruz.İşlemlerimizde %100 memnuniyet esastır.

Saç Ekim Fiyatı
2,000 ve7,500
Lalei-logo.png
5.00 (2 yorum)

2004 yılında başlayan Saç Ekimi yolculuğunda ilk deneyimini Fut yöntemi ile gerçekleştirmiştir. 2006 yılında daha sağlıklı daha verimli olan Fue saç ekimi yöntemiyle devam eden bu yolculuğunda yaklaşık 8.000 kişiye saç ekimi işlemi gerçekleştirmiştir.

Saç Ekim Fiyatı
4,000 ve8,000
dr-ali-tuncer.png
5.00 (2 yorum)

1969 yılında Belçika’nın Jemappes şehrinde doğdu. İlkokulu ve ortaokulu İstanbul’da tamamladı. 1987 yılında Özel Çavuşoğlu Lisesinden mezun olduktan sonra aynı yıl Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandı. 1993’te mezun olduktan sonra mecburi hizmetini Erzincan’ın Üzümlü ilçesinde tamamladı. Mecburi hizmet yıllarında ilçe devlet hastanesi başhekimliği ve ilçe sağlık grup başkanlığı hizmetlerinde bulundu.

1997’de estetik ve plastik cerrahi ihtisasına başladı. 2001-2002 yıllarında deneysel mikrocerrahi alanında çalıştı. Tezini mikrocerrahi alanda tamamlayarak 2003 yılında uzman oldu. 2004-2014 yılları arası özel Doruk hastanesi ve Özel Bahar hastanesinde uzman olarak çalıştıktan sonra 2014 yılın sonunda Universal Estetik kliniğini kurdu. Yurt içi ve yurt dışı kongreler ve eğitimler katıldı. Evli ve 2 çocuk babasıdır. İngilizce ve orta derece fransızca bilmektedir.

 

Katıldığı Seminerler ve Kurslar

 • GATA 100. Yıl Kutlama Bilimsel Etkinlikleri. Yanık sempozyumu. 23 – 25 Mayıs, 1998. Ankara, Türkiye
 • XXI. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Kongresi, Kuşadası 30 Ekim – 3 Kasım 1999
 • Deneysel araştırma sempozyumu ve workshopu 2001 Kayseri
 • The International Society of Aesthetic Plastic Surgery XVI. Congress of the ISAPS 2002 İstanbul 26 – 29 Mayıs 2002
 • Meme Rekonstrüksiyonu Sempozyumu 26-27 Eylül 2003 Mersin
 • XII. Estetik Plastik Cerrahi Ulusal Kongresi ve Vücut Şekillendirme Cerrahisi Kursu 15-18 Haziran 2008 İstanbul.
 • XIII. Estetik Plastik Cerrahi Ulusal Kongresi ve ISAPS 2009 Course Istanbul 20-22 Haziran 2009 İstanbul
 •  Lazer – Lipolazer workshopu 2010 İstanbul
 •  XXXII. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Kongresi-Saç ekim kursu 15-19 Eylül 2010 Trabzon
 • Euromi – Lipomatic Workshop Brüksel 16-18 Şubat 2015.

İletişim:

tel://+905534084428

 

Saç Ekim Fiyatı
4,000 ve8,000
logo.png
2.75 (2 yorum)

Hastane ortamında Uzman Doktor ve  ekibi  eşliğinde  kişiye özel takip sistemi ile  hizmet kalitesi..

Saç Ekim Fiyatı
3,500 ve5,000
769390257.png
0.00 (1 Yorum)

Tam teşekküllü hastanede steril ve güvenli ortamlarda hizmet veriyoruz.

Deneyimli, ruhunu, bilgi ve tecrübesini bu işe adayan profesyonel ekibimiz tarafından saç ekiminizi gerçekleştiriyoruz.
Saç ekiminde en yeni teknolojik cihazlar ile etkili ve bilimsel yöntemler kullanarak saç naklinizi yapıyoruz.
Saç ekiminde dünyada olduğu gibi ülkemizde de kullanılan FUE yöntemini, kendi bilgi, tecrübemizi de katarak en mükemmel şekilde uyguluyoruz.
Saç köklerini saç dokusunda iz kalmaması, iyileşme sürecinin çok hızlı olması ve minimikro greftler elde etmek için, 0,7 – 0,8 mm çapında mikro motor uçları kullanıyoruz.
Tek seansta donör alandaki doğal denge ve görünümü bozmadan maximum greft sayısına ulaşmaya çalışıyoruz.
Saç köklerinin alımı bittikten sonra hastalarımıza nakledilmek üzere hazırlanan saç köklerini görme ve sayma imkanı sunuyoruz.
 İnsanları ömür boyu dökülmeyen, istedikleri her türlü kuaförlük işlemini yaptırabilecekleri doğal saçlarına kavuşturuyoruz
Saç Ekim Fiyatı
2,000 ve7,000
ismet_alpaydin.jpg
5.00 (1 Yorum)
0212570403202125704032

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi – Estetik branşında uzman olan Op. Dr. İsmet ALPAYDIN; İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olup, uzmanlığını Gülhane Askeri Tıp Akademisi’nde tamamlamıştır.

Saç ekiminin yanı sıra; estetik cerrahi, varikoz ve spider venlerde kozmetik cerrahi, ışık dolgusu ve blefaroplasti gibi alanlarda tedavi çözümleri sunan Op. Dr. İsmet Alpaydın; el yaralanması, botoks, başparmak tabanında kireçlenme, doğumsal anomaliler, lazer İle dövme silme gibi işlemler de ilgi alanları arasındadır.

İletişim Bilgileri: Adres: İncirli C. N:43 D:7 Osmaniye M. Bakırköy/İSTANBUL

Saç Ekim Fiyatı
3,000 ve7,000
logo.png
0.50 (1 Yorum)

Dokuz Eylül Tıp Fakültesini başarıyla bitirdikten sonra kendisi gibi doktor olan İç hast. Uzmanı Zafer Ulusan ile evlendi.

ABD de University of Michigan ve Boston Universite lerinde Üniversite eğitimi görmekte olan birisi erkek diğeri kız olmak üzere iki çocuk sahibidir.

Medikal Estetik başta olmak üzere Acil tıp ,hemodiyaliz, koroner yoğun bakım, temel resusitasyon RİA ve MR sertifikalarına sahiptir.

26 yıllık acil servis deneyimine sahip olan Dr.Sibel Ulusan Medikal estetik hekimliği alanına 15 yıldır yoğunlaşmış ve saç ekimi alanında 3000 vaka sayısına ulaşmıştır.Tüm vakaları baştan sona kendisi yapmıştır. Özellikle zor ekim kabul edilen yanık alan üzerine ekim, skar dokusu üzerine ekim, seyrek alanlara ekim konusundaki başarılarıyla kendinden sıkça söz ettirmektedir.

Saç ekimindeki son gelişmeleri dünyanın en ileri üniversitelerinden John Hopkins Tıp , Columbia Tıp Harvard Tıp yayınlarını takip ederek sağlayan Dr. Ulusan belirli aralıklarla ABD ne giderek saç ekimi merkezlerinde incelemelerde bulunmakta bilgi ve deneyimini arttırmaktadır .

Saç Ekim Fiyatı
2,000 ve7,000
logo-ince.png
5.00 (1 Yorum)

Saç transferleri konusunda gelişen teknolojinin vermiş olduğu tüm süreci yakından takip ederek her geçen gün kendini geliştirip gerekli eğitimleri almış olan uzmanımız Aslı TARCAN öğreticilik de yaparak bir çok insanı bu konuda sektöre kazandırmıştır.10 yılı aşkın tecrübesinde eski teknikler olan Flap, Expander, Parsiyel eksizyon ve en son olarakda fut tekniğiyle yapılan saç restorasyonları üzerindeki bilgisini son yıllarda sıkça uygulanan FUE tekniğiylede pekiştirerek 2005’den bu yana yaptığı operasyonlarla bu tekniği daha da ileri boyutlara taşımıştır.

Fue tekniğinin estetik anlamda daha iyi sonuçlar ortaya koyması ve hasta için daha konforlu bir uygulama sağlaması herkes için tercih edilen bir teknik olmasını sağlamıştır. Gerekli donanıma sahip uygun şart ve koşullarda 15 kişilik profesyonel ekibiyle sayıya bağlı kalmadan ekimlerde maksimum greft prensibiyle yola çıkmaktadır. Bu durumda ortaya çok kaliteli bir görüntü çıkmasını sağlamış olmakla birlikte bu güne kadar 10.000’den fazla hastaya bir fiil uygulama yapmıştır.

Fue tekniğiyle yapılan saç transferlerinde tecrübesi sayesinde yanarak hasar gören dokuları, kesi, dikiş izlerini, lokal dökülmeleri, genetik dökülme sonucu oluşan kellikleri ve bunun yanısıra kaş, kirpik, sakal, bıyık ekimlerini de en iyi şekilde yapmaktadır. Dünyanın ve Türkiye’nin saç ekiminde en iyi noktası olan İstanbul’da sağlık turizmininde öncülerinden olarak yurtdışı ve yurt içinden binlerce kişinin saçını ekerek yoluna devam etmektedir.

Saç Ekim Fiyatı
2,000 ve7,000
logo-31gkd83gyea9kz4ecjaozk-31gkd8h1h9vtx4d0i4unsw.png
4.50 (1 Yorum)

Empire’s Health bünyesinde faaliyet gösteren ve saç tedavileri konusunda Türkiye’de bir çok ilklere imza atmış olan Emphair özellikle nitelikli ekip tedariği ve uluslar arası standartlarda saç ekimi ekibi yetiştirme konularında uzmanlaşmıştır.

Saç Ekim Fiyatı
6,855 ve6,855
11248298_1502446693416252_1373181185_a.jpg
5.00 (1 Yorum)
0212 809 25 75-760212 809 25 75-76
0531 309 58 590531 309 58 59
0212 809 25 77

Hair City İstanbul, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

SAÇ EKİMİ İŞLEMLERİ, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Telefonunuzu bize iletmeniz halinde, saç ekimi ile ilgili ekip arkadaşlarımız her türlü sorunuzu cevaplandırmak için sizi arayacaklardır.

Saç Ekim Fiyatı
2,000 ve7,000
mIcdOw_K_400x400.jpg
4.00 (1 Yorum)

MCAN Sağlık, İstanbul’da bulunan ve bir beş yıldızlı tedavi kalitesi ve En İyi Müşteri Hizmetleri ile ödüllendirilen birinci klinik merkezidir. MCAN Sağlık, Ekonomi Bakanlığı ve Türkiye Sağlık Bakanlığı tarafından desteklenmektedir. Yüksek vasıflı, uluslararası eğitimli ve kurul onaylı sağlık personeli ile MCAN Health saç ekimi, plastik cerrahi, diş tedavisi ve göz cerrahisini makul fiyatlarla sağlar.

MCAN Health yalnızca Joint Commission International (JCI), Technischer Überwachungsverein (TUV) ve Uluslararası Standartlar Organizasyonu (ISO) gibi uluslararası tıbbi dernekler tarafından onaylanan hastaneler ile çalışır.

MCAN Health, hasta memnuniyetine büyük değer verir. Bu nedenle, hastalarımızın tedavilerden en iyi şekilde faydalanmasını sağlıyoruz. Tedaviden sonra bile her bir hastayı, tatmin olup olmadıklarını ve daha fazla yardıma ihtiyaç duyup duymadıklarını bulmak için düzenli olarak bir takip bakımı olarak çağırıyoruz. En iyi fiyat garantisi politikasıyla MCAN Health, aynı sağlayıcıdan aynı tedaviye yönelik pazarda bulabileceğiniz her fiyattan daha düşük fiyatlarla eşleşir.

Saç Ekim Fiyatı
2,000 ve7,000
1 Sonuç Arasından 20 - 311 Gösteriliyor